Oferta

Projektowanie i tworzenie ogrodów to nasza pasja, która jest jednocześnie naszym zawodem. Mamy to szczęście, że wykonujemy pracę, którą kochamy. Wkładamy w nią sporo energii i zaangażowania. Staramy się nie tylko spełniać oczekiwania klientów, ale także stworzyć coś niebanalnego, niepowtarzalnego i umieć wskazać drogę w momencie powstawania projektu, by ogród cieszył latami. Główne obszary naszej działalności to:
Projektowanie ogrodów
Projekt to najważniejszy element w procesie powstawania ogrodu. Dzięki niemu tworzy się przestrzeń idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań Inwestora. Na jego podstawie można dokładnie oszacować koszt realizacji i zaplanować prace, dopasowując je do możliwości czasowych i finansowych.
Więcej...
Zakładanie ogrodów
Tworzymy ogrody od postaw! Niwelujemy teren, kształtujemy skarpy, montujemy automatyczne instalacje nawadniające i elektryczne. Zakładamy trawniki, rabaty, wykonujemy nasadzenia. Tworzymy architekturę ogrodową.
Więcej...
Pielęgnacja ogrodów
Każdy, również założony przez nas ogród, chętnie obejmujemy opieką. Może mieć ona charakter regularny, jak i oznaczać okazjonalne prace porządkowe i pielęgnacyjne, związane z pojawiającymi się problemami.
Więcej...
Systemy nawadniające
Jako wykonawca proponujemy systemy nawadniające renomowanych, światowych marek, takich jak: Rain Bird oraz Hunter. Obie firmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pozycję na rynku, gwarantują najwyższą jakość i trwałość wszystkich elementów nawodnieniowych. Świadczymy usługi zarówno w zakresie kompleksowego doradztwa, projektowania, montażu systemów nawadniających, jak i serwisu elementów automatycznego nawadniania.
Więcej...

Portfolio

Poniżej prezentujemy część naszych dotychczasowych realizacji

O nas

Jesteśmy projektantkami ogrodów. Zgrany duet, który wykorzystuje to, że mimo różnych charakterów i temperamentów patrzymy w tę samą stronę, idealnie się uzupełniając. Ciągle się uczymy i mamy apetyt na więcej i więcej. Szkolenia, udziały w targach, ciągłe poszukiwania inspiracji dodają nam energii. I jesteśmy przekonane, że powstają funkcjonalne i piękne ogrody, które cieszą i będą cieszyć jeszcze przez długie lata.
Ania
Ania

Właściciel/projektantka ogrodów

Realizuje swoją największą pasję. Zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale również nadzorem nad realizacją ogrodów. Często w terenie, w centrum działania, wśród zieleni. Uwielbia ogrody w nowoczesnym i jednocześnie naturalistycznym stylu. Ulubieni projektanci ogrodów: Piet Oudolf, Jacques Wirtz oraz Tom Stuart Smith.

  Kinga
  Kinga

  Właściciel/projektantka ogrodów

  Wielbicielka ogrodów modernistycznych i geometrycznych. W pracy łączy wykształcenie kierunkowe z zamiłowaniem do prac technicznych. Wielka fanka traw ozdobnych i bambusów. Ulubieni projektanci: Andy Sturgeon i Tom Stuart Smith.

   Aktualności

   Zapraszamy do bloga, w którym mówimy więcej o ogrodnictwie, naszych projektach i doświadczeniach, a także dzielimy się z radami jak zadbać o ogród, by cieszył zmysły przez cały rok!
   Zapraszamy do bloga

   Kontakt

   Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty, jak też możemy umówić się na spotkanie. Staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe
   Adres
   ul. Warsztatowa 26 55-010 Biestrzyków k. Wrocławia
   Kontakt
   E-mail: ogrowroc@gmail.com Phone: 609 885 488 / 509 282 757